COMPETITIE 2016

 

Opstellingen competitie voorjaar 2016: jeugd/selectie

 Zondag Gemengd 1: 5de klasse                              Zondag Dames 1: 1ste klasse

Huib van Rooyen        5-6                                                                             Fleur Eisenburger        5-5

Mitchel Dekker             6-6                                                                             Isis Braakman               7-7

Aron Ouwejan              6-6                                                                             Rosa de Wit                  4-4

Ilona Broersen           3-3                                                                             Shirley Schipper            6-6

Lianne Prevenier        4-5                                                                            res. Lois Stijsiger           5-5 / Rosa Duijn             7-6

Sophie Breed               6-6                                                                           res. Lara Reus                6-5 / Martine Kroezen   6-5

Bente Reus                  6-5                                                                           res. Anke Buysman

 

Zondag gemengd 11/17 I:1ste klasse                    Zondag Meisjes 11/17 1: 2de klasse

 

Sophie Breed               6-6

Bente Reus                  6-5                              Vrony Prevenier            6-7                 

Bente Klerk                 5-5                              Amy Bakker             6-6-

Anika Ouwejan            6-6                              Nina Poeltuyn            7-7

Ferran Stijsiger            6-6                               Janna Kroezen            7-7

Wester Klerk               6-6                              Noa Stijsiger                        8-7

Raymon Schipper            7-7                              Milou Sjerps              7-7

Zaterdag Gemengd 11/14 1: 1ste klasse            Zaterdag Meisjes 11/17 1:1ste klasse

 

Roan Blom                   7-8                              Lisanne de Boer            7-7

Umar Rahman              8-8                              Rebecca Kruijt            7-7

Timo Jansen                 8-8                              Sophie Appel               8-8

Tessa van der Zel       7-7                              Marit Mulder             7-8

Elise Kuin                    8-8                              Marije Sjerps              8-8

Luna de Nie                 8-8     

 

Zaterdag Jongens 11/14 1: 1ste klasse

 

John Zwier                               9-9

Timo Kreutzer              8-8

Tycho van Dijen               8-9

Nic Wierstra                            8-8

Tijmen van Duivenvoorden            8-9

 

 

 

 

 

 

 

 

Opstellingen competitie voorjaar 2016: senioren:

 

Dames 17+ dinsdag:hoofdkl.        Dames 17+ donderdag:hoofdkl.

 

Mirjam Kruijt (aanv.)                        Ans Thole (aanv.)

Monique Duin                                      Carla Lakenman

Annemieke Groot                           Helma Luckerhof

Miriam Groot                                       Janneke Visser

res.: Geesje Muller

 

Dames 17+ vrijdag:hoofdkl.       

 

Sandra Reijn (aanv.)                       

Saskia Brouwer                                 

Annette Stijsiger                                   

Louise de Wit                                     

 

ZATERDAG:

 

Heren 17+ team 1:4de klasse               Heren 17+ team 2: 5de klasse    

 

Govinda Jak (aanv.)                                    Graeme Bosschieter (aanv.)

Martijn Dudink                         Rudy van Dijke

Patrick Jansen                                      Huub Essen

Michael Klöpping                                  Joost Essen

Dennis Roelofsen                                 John Smit

 

Heren 17+ team 3: 5de klasse            Gemengd 17+team 1: 4de klasse

 

Mike Boos (aanv.)                                    Anne Berkhout (aanv.)

John Bakker                                        Nanien Naarding

Werner Besseling                                  Claudia Verharen

Francis Jak                                          Erik Buijsman

Mark de Wit                                        Joost Broer

                                                            Jaap van Diepen

                                                            Jack Schoorl

 

Heren 35+ team 1: 1ste klasse Heren 35+ team 2: 3de klasse

 

Jan Lust (aanv.)                                    Eric van Zelst (aanv.)

Martin Asses                                        Meindert Bakker

Caro Degeling                                      Juko Bosker

Willem Kaagman                                 Jurgen Brönchel

Roland Peerenboom                            res.: Jan Bakker

Cor Spaan                                           res.: Henk Dekker

Henk Kits                                            res.: Mark Welker

                                                            res.: Nico de Wit

 

 

Heren 35+ team 3: 3de klasse Dames 17+ team 1: 4de klasse

 

Jeroen Bruinsma (aanv.)                        Nikki Bruin (aanv.)

Joost Negenman                               Sara Bruin

Bas Poeltuijn                                        Laura de Jong

Albert Stijsiger                         Annemarie Kok

Res.: Mark Oud                             Anne Fleur Kok

                                                            Suzan Kok

 

Reserve voor de zaterdag:            Frits Hakkesteegt            4-4 / Ronny Stolle            6-6

 

ZONDAG:

 

Heren 17+ team 1: 3de klasse Heren 17+ team 2: 4de klasse

 

Roel Neefjes (aanv.)                                    Eric Besseling (aanv.)

Pieter Bakker                                       Ron de Boer

Jeroen Degeling                                    Paul Eisenburger

Stefan Dekker                                      Bart Mulder

Miguel de Groot                           Jeroen Mulder

Tom de Wit                                         Humphrey van Rooijen

 

Heren 17+ team 3: 5de klasse Dames 17+ team 1: 5de klasse

 

Robin Hoekstra (aanv.)                        Lysanne Dekkers (aanv.)

Bas Bosma                                          Kim Blokker

Stefan May                                          Yvette Boukens

Chris Verberne                                    Fleur Hakkesteegt

Robbert Vlam                                      Isis Kronenburg

Bas Vredevoort                              Anniek Naarding

                                                            Petra Neuvel

                                                            Merle Welker

                                                            Anouk Zuurbier

                                                            Isis Kronenburg

TC het Grootslag Raadhuislaan 6 1613 KR Grootebroek Tel: 0228 - 515607

Ogenblik a.u.b. ...